• Gerbiami studentai ir dėstytojai!

    Virtuali mokymosi aplinka (VMA) suteiks galimybę KU studentams ir dėstytojams bendrauti kokybiškai, atlikti užduotis ir gauti konsultacijas. Dėstytojas galės stebėti studentų veiklą paskaitų ir bet kuriuo kitu metu iš bet kurios pasaulio vietos.

    Sklandžiam darbui su VMA rekomenduojame naudotis naujausiomis Firefox, Chrome ar MS Internet Explorer naršyklių versijomis.

    Dear Students and Lecturers!

    Virtual Learning Environment (VLE) provide KU students and faculty with high-quality communication, assignments, and mentoring tools. Lecturers will be able to observe their students’ activities during their lectures and at any other time from anywhere in the world.

    We recommend using the latest versions of Firefox or Chrome for better experience with VLE.

Svetainės skelbimai

Microsoft OneDrive naudojimosi kursas

от VMA Administratorius -

Šis mokomasis OneDrive video, aktualus ne tik darbuotojams, dėstytojams, bet ir studentams, todėl prašome naudotis suteiktomis galimybėmis  (OneDrive suteikia  1 TB duomenims).


Jei kyla problemų ar klausimų prašome rašyti: pagalba@ku.lt

BigBlueButton atnaujinimas

от VMA Administratorius -

Šiąnakt buvo atlikti vaizdo konferencijos programos BigBlueButton serverio tvarkymo darbai. Kadangi per pirmąsias dvi intensyvaus nuotolinio dėstymo dienas buvo įrašyta daug paskaitų, serveris pilnai užsipildė ir jame nebeliko laisvos vietos. Dėl šios priežasties 03-31 darbo dienos pabaigoje laikinai galėjo kilti problemų įrašant paskaitas bei bandant prisijungti prie virtualių klasių. Įdiegėme papildomą diską ir ženkliai padidinome laisvos vietos kiekį serveryje, todėl paskaitų įrašymas nuo šiol vyks sklandžiai. Atsiprašome už nepatogumus.

Старые темы...