.

Senato nutarymas „Dėl Klaipėdos universiteto studijų nuostatų pakeitimų patvirtinimo“

 
VMA tarnyba paveikslėlis
Senato nutarymas „Dėl Klaipėdos universiteto studijų nuostatų pakeitimų patvirtinimo“
VMA tarnyba - Trečiadienis, 2017 spalio 11, 15:47
 

2017 m. rugsėjo 21 d. įsigaliojo Senato nutarimas Nr. 11-11 „Dėl Klaipėdos universiteto studijų nuostatų pakeitimų patvirtinimo“, kuriame nustatoma, kad „Klaipėdos universiteto virtualiosios mokymo(si) aplinkos (toliau VMA) naudojimas yra privalomas visiems Universiteto dėstytojams. Dėstomų dalykų mokomoji medžiaga ar jos fragmentai (tekstai, skaidrės, nuorodos, užduotys, jų atlikimo terminai ir kt.) privalo būti talpinami VMA.“

Norėdami palengvinti „pradžią“, parengėme trumpą instrukciją kaip pradėti:

1. Jei dar neturite, gaukite asmeninės KU elektroninių paslaugų paskyros duomenis.

Nežinote kas tai – kreipkitės el. paštu istc@ku.lt, laiške nurodykite savo vardą, pavardę ir padalinio, kuriame dirbate, pavadinimą. Paskyros duomenis išsiųsime jums el. paštu.

Gavus vartotojo paskyros duomenis, pasikeiskite slaptažodį. Prisijungę prie www.ku.lt svetainės, pasirinkite nuorodą į elektroninių paslaugų portalą „vartelius“ - „Mano KU“, įveskite naudotojo vardą ir slaptažodį, spauskite [ Prisijungti ]. Tuomet, dešinėje spauskite [ Keisti slaptažodį ]. Įveskite prašomus laukelius ir spauskite mygtuką [ Patvirtinti ].

(žalios spalvos tekstas patvirtins, kad operacija sėkminga. Spauskite mygtuką [ Atsijungti ])

2. Prie VMA prisijungti galite tiesiai iš elektroninių paslaugų portalo „Mano KU“: kairiajame navigacijos meniu pasirinkite [ Virtualioji mokymosi aplinka ] ir spauskite [ Prijungti ]. Arba naršyklės adreso juostoje surinkite https://vma.ku.lt ir prisijunkite naudodami KU asmeninės paskyros duomenis (žr. 1 punktą).

Prisijungus, užpildykite sando registravimo formą: viršutiniame meniu spauskite [ NM sandų rengimas ir akreditavimas ] > [ Užregistruoti sandą KU VMA ]. Užpildžius formą, dalykas bus įregistruotas KU VMA trijų darbo dienų laikotarpyje, o apie dalyko įregistravimą busite informuoti el. paštu.

3. Dėstytojai metodinę ir techninę informaciją apie tai, kaip dirbti VMA gali pasiekti Virtualiame metodinės pagalbos centre. Jei prisijungus prie VMA savo kursų sąraše nematysite šio pavadinimo, praneškite el. paštu istc@ku.lt.

Informacinių sistemų ir technologijų centras
Pagalbos telefonai 39 88 27, 39 88 28, 39 88 80